Hamile Kalmak İçin Soğan Kürü Kullanımı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Hamile Kalmak İçin Soğan Kürü Kullanımı

Hamile Kalmak İçin Soğan Kürü, bayanlarda uygulanan etkili bir yöntemdir. Bu yöntemden son zamanlarda televizyonlarda sıkça söz edilmektedir. Soğan kürü sayesinde yumurta sayılarını çoğaldığı için hamile kalabiliyorlar. Kadınlarımızın eğer yumurta sayıları yetersizse ve yumurtalıklarında kist bulunursa hamile kalmada problem yaşanabilir. Kadınlar bir sene döneminde hamile kalmıyorlarsa, bu yöntemi on beş günde uygulamalarını tavsiye ederim. Eğer kadın 35 yaşındaysa, bu kürü bir sene beklemese hemen uygulasa daha faydalı olur. Çünkü kadınlarda yumurta rezervleri hamile kalma aşamasında azalmaya başlar. Bu yaşa gelince bu rezervler azalırsa hamile kalması da zor olur. Yumurta üretimi yaşla bağlı olduğu için ileri yaşlarda bayanların sorun yaşamasına sebep olur. Bunun için destekleyici doğal yöntemler kullanmaları faydalıdır. Bazı kadınların yumurtalıklarında kistler vardır. Bu nedenle hamile kalmada sorun yaşıyorlar. Kistlerin giderilmesi için uyguladığımız doğal yöntemle sizlerde hamile kalma şansına sahip olacaksınız. Soğan kürü kadınların yumurtalık ve rahimde olan kistleri yok eden şifalı bir karışımdır.

Hamile kalmak için soğan kürü nasıl yapılır?

Bir adet kuru soğan ve iki bardak suyla kürü hazırlayalım. Kuru soğan mor, kırmızı ve beyaz kabuklusunu kullanmayın. Kabukları açık kahve rengi olan kuru soğanı kullansanız daha iyi olur. Soğanı kabukları ve köküyle kaynatın sonra sirkeli suda bekleterek dezenfekte edin. Suyu bir tencereye dökelim ve içine soğanları dört parçaya bölüp atalım. Beş dakika kaynatalım, kürümüz hazır halde olacaktır. Soğan kürünün ılınması için kenara koyup soğumasını bekleyelim.

Soğan kürünün kullanılması

Bu kürü en fazla on beş gün içelim, bu uygulamaya başladıktan sonra göreceksiniz ki vajinal akıntılarınız artmış. Bu durum normaldir. Korkmayın daha sonra geçiyor. Yemekten on dakika önce soğan kürünü ılık şekilde için her gün taze olarak hazırlamalısınız. Yumurtalığınızda olan kisti eriterek ve yumurtlamanın düzenli olmasına yardımcı olacaktır. Küre adet olduğunuz yedinci günde başlamanız daha etkili olur. Bu süreden sonra on beş gün devamlı kullanın. Bundan sonra adetinizin onuncu gününden beş veya yedi gün uygulamanız gerekiyor. Her şeyi doğru uygulasanız mükemmel bir sonuç alacaksınız.

Hamile Kalmak İçin Soğan Kürü Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Soğan Mıhlaması Tarifi ve Malzemeleri

Soğan Mıhlaması Tarifi ve Malzemeleri

Hamile Kalmak İçin Soğan Kürü Kullanımı

Hamile Kalmak İçin Soğan Kürü Kullanımı

Soğan Kavurma Tarifi ve Malzemeleri

Soğan Kavurma Tarifi ve Malzemeleri

Soğan Ekimi Nasıl Yapılır?

Soğan Ekimi Nasıl Yapılır?

Kuru Soğanın Faydaları ve Kullanımı

Kuru Soğanın Faydaları ve Kullanımı

Instagram

  • galeri1
  • galeri2
  • galeri3
  • galeri4
  • galeri5
  • galeri6